Загальні питання та відповіді про вушний термометр Microlife.
Вушний термометр Microlife вимірює інфрачервону енергію, що випромінюється від барабанної перетинки та навколишніх тканин. Ця енергія збирається через лінзу і перетворюється на правильне значення температури.
Так, зонд занадто короткий, щоб досягти барабанної перетинки. Вушний канал дітей та немовлят менший за датчик термометра, тому він не може потрапити до чутливих частин вуха. Відтягніть вухо, як описано в інструкції з експлуатації, та обережно вставте зонд у вухо. Коли ви відчуваєте опір від вуха, не натискайте додатково і зберігайте положення.
Ні, вушні термометри Microlife ніколи не надсилають жодних хвиль або тепла. Він діє лише як приймач тепла. Якщо у вусі запалення або інфекція, рекомендується проводити вимірювання на іншому вусі, або використовувати стандартний цифровий термометр під пахвою, орально або ректально.
На пахвове вимірювання найбільше впливає кімнатна температура, тому точність перевірки нижче. Результати пахвового вимірювання нижчі, ніж результати орального вимірювання.
Як правило, немає істотних відмінностей в температурі вух. Ми рекомендуємо вам вимірювати температуру, коли Ви добре себе почуваєте, щоб визначити нормальну температуру для вас і вашої родини, і використовувати вушне вимірювання, тому що це дає більш високий результат.
Температура лівого та правого вуха може дещо відрізнятися через наявність кількості бруду або присутності вушної сірки або через інші причини. Зверніть увагу, що положення кінцевого зонду під час вимірювання може вплинути на результати. Дуже важливо випрямити вушний канал і вставляти кінчик зонда комфортно і повністю в вушний канал, щоб забезпечити точність.
Так, вушний термометр Microlife призначений для вимірювання температури тіла дорослих і дітей будь-якого віку; в тому числі недоношених немовлят.
Обережно: при високій температурі у немовлят і маленьких дітей треба негайно повідомити лікаря!
Дуже важливо, щоб зонд був очищений після кожного вимірювання. Використовуйте спиртову серветку або бавовняну тканину, змочену спиртом (70 відсотків ізопропілу), щоб очистити корпус термометра і вимірювальний датчик. Переконайтесь, що всередину приладу не потрапляє рідина. Ніколи не використовуйте абразивні чистячі засоби, розріджувачі чи бензол для очищення та ніколи не занурюйте прилад у воду чи іншу чистячу рідину. Будьте обережні, щоб не подряпати поверхню сенсора та дисплея.
Накопичення вушної сірки на зонді може призвести до менш точного вимірювання температури або перехресного інфікування між користувачами. Тому важливо, щоб зонд був очищений після кожного вимірювання.
Як правило, вушні інфекції викликають значний біль. Відтягування зовнішнього вуха викличе ще більший дискомфорт у дитини. Рекомендується проводити вимірювання у непошкодженому вусі або на іншій ділянці тіла за допомогою відповідного термометру.